Nasze usługi

Poza główną działalnością, czyli sprzedażą, kupnem i wynajmem samochodów ciężarowych, przyczep i naczep firma AC TIR s.r.o. oferuje Państwu również inne usługi:

Sprzedaż komisowa – nie zgadzają się Państwo z ceną zaproponowaną przez naszego sprzedawcę? Nie szkodzi. Mogą Państwo swój samochód postawić na sprzedaż komisową z Państwa propozycją cenową. Kiedy samochód zostanie sprzedany, bezzwłocznie wypłacimy Państwu gotówkę. Nasza prowizja za niniejszą usługę nie przekracza 5% + podatek (DPH). Zwracamy uwagę, że opłata parkingowa jest bezpłatnie.

Wymiana – wybrali u nas Państwo nowszy model samochodu i nie wiedzą Państwo co zrobić z tym dotychczasowym? Chętnie pomożemy. Jeden z naszych agentów wyceni Państwa samochód, mając na względzie oczywiście fakt, że kupią Państwo u nas inny. Jeżeli dojdzie do umowy a do niej na pewno dojdzie, wtenczas my odkupimy Państwa dotychczasowy pojazd a Państwo dopłacą różnicę cen albo użyją jej jako akontację czy zaliczkę.

Dowóz na zamówienie – nie mamy obecnie tego co Państwo potrzebują? Niestety i tak może się zdarzyć. W takim przypadku podadzą Państwo konkretne dane pojazdu naszemu agentowi, którym są Państwo zainteresowani. Z chwilą gdy nasi agenci w ramach UE taki samochód znajdą od razu o tym Państwa poinformujemy. Jeżeli będzie ono Państwu odpowiadało, dowieziemy go Państwu za zaliczką do kraju włącznie z załatwieniem wszelkich formalności.

Finansowanie – wybrali coś sobie Państwo a brakuję Państwu gotówki? Jest proste rozwiązanie. Nas specjalista finansowy przygotuje i zaproponuje finansowanie na Państwa miarę. Czy będzie chodziło o leasing czy o kredyt. Wybierze oczywiście dla Państwa tą najlepszą spółkę leasingową /ČSOB, Agro leasing, Uni leasing, Santander, i inne/.

Ubezpieczenie – kupili Państwo u nas samochód i chcą nim Państwo odjechać? Mogą Państwo u nas wykupić zarówno ubezpieczenie obowiązkowe OC jak i AC. Dajemy możliwość wyboru z kilku zakładów ubezpieczeń, z którymi współpracujemy /ČP, Kooperativa, Alianz, Generali, i inne/.

Kontakt

Chlumecká 1531 (kierunku centrum)
198 00 Praha 9

SKUP I SPRZEDAŻ
Mobil 1: (+420) 776 896 896
Mobil 2: (+420) 773 776 767

BUIRO
Tel.:(+420) 281 866 744
E-mail: info@actir.cz

Referencje

SOB Leasing Agro Leasing Raiffeisen LEASING
Mercedes Benz Leasing Service VB LEASING
Ford Charouz Kooperativa
Alza.cz SOS Dekorace
Sprzedaż używanych samochodów ciężarowych