Skup Samochodów

Firma AC TIR s.r.o. chętnie Państwu pomoże przy sprzedaży Państwa już niepotrzebnego czy niewykorzystanego jeżdżonego samochodu.
Odkupimy od Państwa każdy samochód użytkowy i ciężarowy albo autobus i to włącznie z naczepami i przyczepami. Przy tym niezależnie od przebiegu, marki, stanu, roku produkcji czy specyfikacji.

Jak to zrobić? Jeżeli naprawdę potrzebują Państwo pomocy przy sprzedaży wystarczy zadzwonić kiedykolwiek na numer +420 776 896 896 a jeden z naszych specjalistów od skupów umówi się z Państwem co do dalszej procedury. W większości przypadków po niniejszej pierwszej konsultacji sprzedawca przyjedzie wycenić auto/a na wskazane miejsce. Jeśli cena skupu będzie Państwu odpowiadać, umówioną kwotę wypłacimy bądź w gotówce bądź przelewem bankowym. Po zapłacie sami odwieziemy samochód i oczywiście załatwimy wszystkie formalności z tym związane. Dla Państwa informacji podajemy, że sprzedając w te sposób automatycznie zwalnia się od obowiązku wszystkich ewentualnie powstałych problemów technicznych czy przeszkód. Odpowiedzialność przechodzi na nas.

W innym przypadku mogą Państwo wypełnić następujący formularz, w którym zaproponują nam Państwo używany samochód / samochody. Prosimy, o ile to możliwe, o zdjęcia danego pojazdu. Odezwiemy się bezzwłocznie z wyceną i ofertą finansową. Następnie procedura będzie przebiegała tak samo jak w przypadku pierwszym.

AC TIR s.r.o. z góry dziękuje za Państwa zaufanie i oczekuje z radością współpracy z Państwem.

Formularz oferty


Kontakt

Chlumecká 1531 (kierunku centrum)
198 00 Praha 9

SKUP I SPRZEDAŻ
Mobil 1: (+420) 776 896 896
Mobil 2: (+420) 773 776 767

BUIRO
Tel.:(+420) 281 866 744
E-mail: info@actir.cz
Sprzedaż używanych samochodów ciężarowych